GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

   Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   1964 yılında spor sektöründe hizmet vermeye başlayan Birlik Spor (BR Spor Ekipmanları Limited Şirketi), kurulduğu günden günümüze siz değerli müşterilerimizin spor ekipmanları ve aksesuarları alanlarında gereksinimlerini karşılamaktadır. Spor sektöründe 60 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veren BR Spor Ekipmanları Limited Şirketi, ürün kalitesini ön planda tutarak müşteri portföyünü sürekli genişletmiştir.

   BR Spor Ekipmanları Limited Şirketi Türkiye çapında 2000'e yakın eğitim kurumu ve milyonlara ulaşan bireysel spor severe hizmet vererek alanında ulaşılması güç bir rekora imza atmış ve referanslarını sağlamlaştırmıştır. BR Spor Ekipmanları Limited Şirketi bir çok üniversite, lise ve özel eğitim kurumuna hizmet vermekle birlikte fitness, spor salonları, halı sahalar, spor okulları, ticari kurumlar ve son kullanıcılara ürün sağlamaktadır. Yurt içindeki hizmet kalitesini özellikle Asya, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerindeki spor kompleksi yapımlarında yer alarak sürdürmektedir.

   BR Spor Ekipmanları Limited Şirketi 2005 yılında ilerleyen teknolojiyle birlikte yeniliklere uyumunu gerçekleştirerek www.spormagazam.com adlı internet sitesini kurarak e-ticaret üzerinden müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir.

   Teknolojij ve ticari yenilikleri bünyesinde barındıran BR Spor Ekipmanları Limited Şirketi kurulduğu günden günümüze uyguladığı müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün satışını kararlılıkla sürdürmüş, kurumsallığından ve piyasadaki saygınlığından ödün vermemiştir.

   BR Spor Ekipmanları Limited Şirketi faaliyetlerinizde başarılar diler, spor severler ve eğitim kurumlarına en iyi şekilde hizmet etmeyi sizlere taahhüt eder...
   spormagazam.com ' da bulunan ürünlerin fotoğrafları temsili fotoğraflardır; ürünler  renk ve ton farklılığı gösterebilir.
   Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatları değişen piyasa koşulları ve döviz fiyatlarındaki esnek kur sebebiyle farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple oluşabilecek durumlarda mevcut siparişleri iptal etme ve ücretleri iade hakkınına sahiptir.
   spormagazam.com haber vermeksizin ürün fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
   spormagazam.com ' da kullanılan yazı, içerik, resim ve haberlerin tüm hakkı saklıdır.
   İzinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz yada alıntı yapılamaz.

   spormagazam.com BR Spor Ekipmanları Limited Şirketi kuruluşudur.
   Türkiye'nin En Uygun Fiyatlı Spor  Alışveriş Sitesi © Copyright 2005 - 2022
    BR Spor Ekipmanları Limited Şirketi
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.