GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

   Badminton Raketi Yonex Astrox-99

   Fiyat:
   2.609,99 TL
   Tükendi

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler   Ürün Açıklaması   - Esneklik : Sert
   - Çerçeve : H.M. Grafit + Namd
                    NANOMETRIC + Tungsten
   - Şaft : H.M. Grafit + Namd
   - Grip/Ağırlık : 4U (Ort.83 gr) G4
   - Kordajlama : 4U | 20-28 lbs
   - Renk : Turuncu
   - Üretim Yeri : Japonya
   - Kordajsız satılmaktadır   Teknolojiler


   - AERO+BOX Frame : Sağlam vuruş hissi ile hızlı savurmayı (swing) bir araya getirir.
   - New Built-in T-Joint : Hafifletilmiş Yeni Gömme T Bağlantısı'nın üretildiği yapay reçine maddesi, tüy topun hem kordaj yatağı üzerinde hem de havadaki dengesini arttırarak oyun kalitesi ve performansı yükseltir.
   - Energy Boost Cap : Yeni form şafta elastikiyet imkanı sunarken Namd'ın maksimum etkisini de garantilemekte ve şaft dönmesine karşı raketin yüzünü stabil tutarak kontrolu artırmaktadır.
   - New Grommet Pattern : Tek-geçişli gromet delik yapısı ile daha yüksek performanslı bir kordajlama yatağı için daha fazla gromet deliği sağlanmaktadır.
   - ISOMETRIC™ [B] : ISOMETRIC, kordaj yatağındaki dikey ve yatay kordaj tellerinin uzunluğunu eşitleyerek, tatlı vuruş noktasının (sweet spot) alanını büyütür, böylece merkez dışı vuruşlarda dahi tam isabet sağlar.
   - New Full Frame Namd : Şimdiye kadar ASTROX serisi raketlerin şaftında kullanılan yeni nesil grafit olan NAMD, ani reaksiyon hızında artış ve güçlü savurma sağlamıştır. Fakat ASTROX-99'da Namd çerçeve dahil olmak üzere tüm rakete uygulanmasıyla tüy topun temas süresi ikiye katlanmış ve artan savurma gücü neticesi patlayıcı bir vuruş elde edilmiştir. 
   - NANOMETRIC™ : NANOMETRIC*, karbon elyaflarının daha sıkı birleştirilerek raketin şaft yapısı bir üst seviyeye taşınabilmektedir. Yonex şafttaki karbon miktarını azaltarak, aynı sıkılığı muhafaza etmek kaydıyla, diğer raketlere göre şaftı %60 daha inceltmiş, hafifletilmiş kafa sayesinde devrimsel bir hafiflik sağlayarak hız ve kontrol yaratmıştır.
   * NANOMETRIC, Toray Industries kuruluşunun, NANOALLOY (nanoalaşım) Teknolojisinin uygulandığı yeni bir malzemedir.
   - NAMD : Yüksek performanslı raketlerde, karbon elyaflarını bağlayan reçineyi nano malzemelerle birlikte kullanmak alışılagelmiş bir uygulamadır, ancak Namd sayesinde nanomalzemeler doğrudan karbon elyaflara yapışır, böylece karbon elyaflar ile reçine arasındaki bağlantı artar. Bu çok önemli gelişim daha güçlü savurmalar yapılmasını sağlar.
   - Rotational Generator System : Karşılıklı dengeleme teorisi ile ağırlık, maksimum kontrol için, grip sonuna, çerçeve tepesine ve eklem yerine boylu boyunca dağıtılmıştır. Bir sonraki vuruşa kadar olan geçiş süresi başarılı bir hızla ve pürüzsüz olarak gerçekleştirilebilmektedir.
   - Super Slim Long Shaft : Bugüne kadar Yonex tarafından üretilmiş en ince raket... büyük oranda hava direncini azaltırken maksimum bir his de sağlamaktadır.
   - Solid Feel Core : Gömme Solid Feel Core, vuruşta meydana gelen çeşitli zararlı titreşimleri azaltır. Solid Feel Core, Japon üretimi  raketlerin tümünde kullanılmaktadır.

       Ürünlerimizle ilgili soru, öneri ve sorunlarınızda Müşteri Temsilcilerimizle
   iletişime geçerek bizden bilgi alabilirsiniz. Mesai saatlerimiz; 09:00 - 18:00
   arasında olup bu süre içerisinde bizlere telefon veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz.,

   Toplu alımlarınızda sizlere özel indirimler uygulanmaktadır. 
   Toptan satış ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.
    

   Diğer Özellikler
   Stok KoduASTROX-99
   MarkaYonex
   Stok DurumuTükendi
   spormagazam.com ' da bulunan ürünlerin fotoğrafları temsili fotoğraflardır; ürünler  renk ve ton farklılığı gösterebilir.
   Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatları değişen piyasa koşulları ve döviz fiyatlarındaki esnek kur sebebiyle farklılık gösterebilmektedir.
   spormagazam.com haber vermeksizin ürün fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
   spormagazam.com ' da kullanılan yazı, içerik, resim ve haberlerin tüm hakkı saklıdır.
   İzinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz yada alıntı yapılamaz.

   spormagazam.com BR Spor Ekipmanları Limited Şirketi kuruluşudur.   Türkiye'nin En Uygun Fiyatlı Spor  Alışveriş Sitesi © Copyright 2005 - 2020
    BR Spor Ekipmanları Limited Şirketi
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.